Trencz jest jednym z tych specyficznych elementów garderoby, który nigdy się nie nudzi. Zakładamy go na każda okazję wiosną oraz wczesną jesienią. Trudno jest sobie wyobrazić spacer po parku w tych porach roku bez pięknego oraz wygodnego trenczu. Czy dla was trencz też jest wiecznie modny? Dla mnie tak, zaraz powiem Wam dlaczego!

Klasa

Często jest tak, że muszę załatwić coś dla mnie ważnego i chcę wyglądać elegancko i jednocześnie czuć się komfortowo i wygodnie. W takich sytuacjach trencz jest niezastąpiony! On zawsze wygląda dobrze oraz klasycznie. Wystarczy dobrać do niego małą czarną lub damski garnitur i już prezentujemy się porządnie. W końcu nie bez powodu trencz jest stale modny.

Stylowe okrycie wierzchnie

Kurtki oraz płaszcze zawsze stanowiły dla mnie nie mały problem, ponieważ zazwyczaj wyglądałam w nich mało kobieco, przez co czułam się nieswojo. Jednak trencz idealnie podkreśla kobiece wdzięki, w nim zawsze czuję się stylowo i modnie. Bez względu na to, czy założę do niego trampki, czy też szpilki. Trencz cały czas sprawia, że wyglądam dobrze i elegancko.

Neutralny kolor

Klasyczny model trenczu ma kolor beżowy. A każdy dobrze wie, że jest to chyba najbardziej neutralny odcień, który zestawić można z każdym innym. Dzięki temu z łatwością możemy tworzyć interesujące zestawienia. Jest to więc płaszcz bardzo uniwersalny. To, na co jeszcze warto zwrócić uwagę, to z całą pewnością baza naszej garderoby. Gdy ją stworzymy, nigdy nie będziemy zastanawiać się, w co by tu się dzisiaj ubrać, a wiem z własnego doświadczenia, że jest to duży problem. Minimalistyczne dodatki, w neutralnych kolorach na pewno nam w tym pomogą.

Najmodniejszy model tej jesieni

Długi aż do ziemi – taki właśnie powinien być trencz w tym sezonie. Są modne sukienki i spódnice midi, są modne swetry aż do kostek, a więc trencz jak najdłuższy także będzie na celowniku każdej fashionistki. Do tego warto wybrać model ze stójką oraz grubym paskiem. Jednak pasek może okazać się nieprzydatny – on ma tylko ładnie wyglądać, ponieważ trencz warto nosić niezapięty. Zmarzluchom polecane są więc grube swetry.