Rozmaite badania statystyczne wśród kobiet jasno wskazują, że wielki ich odsetek jest niezadowolony jest swojego wyglądu. Zazwyczaj tę częścią ciała, która zdecydowanie się nam nie podoba, są nasze nogi, biodra oraz pośladki. Niejednokrotnie jest to wynik zaniedbania, braku ćwiczeń, dużej ilości stresów, niezdrowej diety, ale również uwarunkowań genetycznych czy przebytych ciąż.

Najzdrowszym sposobem na powrót do pięknej sylwetki są rzecz jasna ćwiczenia połączone z odpowiednią dietą. Często jednak chcemy czuć się piękne, zanim po kilku tygodniach staną się widoczne efekty tych zabiegów. W takim przypadku istotne jest, aby zainwestować przede wszystkim w odpowiednie spodnie wyszczuplające, które pomogą zachować idealną sylwetkę na różne okazje.

Z efektami

spodnie wyszczuplająceWłaściwie dopasowane spodnie wyszczuplające niekoniecznie muszą być przylegające do naszych nóg – wiele kobiet nie lubi takich modeli i wybiera raczej spodnie, które w wygodny sposób układają się na udach i łydkach, podkreślając jedynie pośladki. Jeżeli naszym słabym punktem bądź po prostu czymś, co chciałybyśmy koniecznie zmienić jest właśnie wygląd pośladków, to świetnym rozwiązaniem będą spodnie wyszczuplające z technologią push-up. Będzie ona delikatnie podnosić pośladki, aby miały właściwy kształt, a jednocześnie wyglądały o wiele lepiej aniżeli w klasycznych spodniach bez tego efektu.

A może wstawki?

Jeśli nie lubimy bardzo obcisłych rzeczy i kiepsko się w nich czujemy, to pozostaje nam wybierać spodnie wyszczuplające, które przede wszystkim mają efekt optyczny. Co to oznacza? Spodnie takiego typu mają np. wysoki stan, który świetnie podkreśla talię, jednocześnie odwracając uwagę od bioder. Z drugiej strony tego rodzaju spodnie wyszczuplające często posiadają odpowiednie cieniowanie, które reguluje rozmiary sylwetki i optycznie przywraca jej równowagę. Dobrym rozwiązaniem jest również wybór spodni ze wstawkami, dzięki którym będą one optycznie zmniejszać rozmiar bioder czy też wydłużać nogi, dodając im centymetrów. W ten sposób bez żadnej ingerencji i zachowaniem komfortu możemy nieco wyszczuplić sylwetkę od pasa w dół.