Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i wiele można z nich wyczytać. Można się z tym zgadzać lub nie, ale z pewnością nie można zaprzeczyć, że oczy są jednym z najchętniej podkreślanych makijażem elementów twarzy. Podkreślone rzęsy, delikatna kreska i cienie na powiece - to dzienny makijaż większości kobiet. Do tego poprawione brwi, odrobina podkładu i coś na usta. I można zdobywać świat. Warto jednak pamiętać, że oprócz makijażu, liczy się też pielęgnacja. Z tego powodu warto od czasu odwiedzić kosmetyczkę i poprosić ją o wyregulowanie naszych brwi. Ujarzmione i jednocześnie naturalne, będą doskonałą oprawą oczu. Starajmy się również używać odżywki lub serum do rzęs. Dzięki takiej pielęgnacji będą dłuższe, gęstsze i mocniejsze.

Podkreśl naturalną urodę

henna Khadi, henny Khadi

Aby oko pięknie wyglądało, nie musisz każdego dnia poświęcać czasu na poranny makijaż. Za pomocą henny Khadi, możesz przyciemnić naturalną oprawę oczu, sprawiając, że będą bardziej zwracały uwagę. Subtelnie podkreślone, naturalne i wyglądające na wypoczęte oczy, będą twoją największą ozdobą. Henna Khadi jest niezwykle łatwa w użyciu i pozwala na uzyskanie trwałego, delikatnego efektu, który ładnie podkreśli twoją urodę. Poświęcając kilka chwil na przyciemnienie rzęs i brwi możesz zaoszczędzić czas, który poświęcasz na codzienny makijaż. Henny Khadi sprawią bowiem, że nawet bez tuszu do rzęs, pomady lub kredki do brwi i eyelinera, twoje oczy będą miały zapewnioną odpowiednią oprawę. Zadbane brwi i rzęsy pozytywnie wpływają na odbiór całej twarzy, sprawiając, że wygląda ona na ładniejszą, bardziej wypoczętą i wyrazistą.  

Bądź piękna na co dzień

Henna Khadi to niejedyny sposób na poprawienie wyglądu swoich brwi. Jeżeli nie wiesz jak z niej skorzystać, udaj się do salonu kosmetycznego. Tam dowiesz się jak dbać zarówno o swoje brwi, jak i rzęsy, aby zachwycać na co dzień. Wizyta u kosmetyczki przyda się również tym paniom, które nigdy nie korzystały z henny. Szczególnie blondynki i kobiety o rudych włosach mogą mieć problem z dobraniem odcienia henny, tak, aby uzyskany efekt wyglądał jak najbardziej naturalnie. Jasne włosy w połączeniu z bardzo ciemnymi brwiami i rzęsami, rzadko wyglądają dobrze. Oddając się w ręce profesjonalistki, możemy być pewne, że efekt końcowy będzie subtelnie podkreślał nasze piękno. Zbyt ciemna oprawa oczu, przy jasnych włosach może bowiem wyglądać karykaturalnie, dając nieco teatralny efekt końcowy. Korzystając z henny, będziesz mogła zapomnieć o porannym malowaniu oczu.  Można je poszukać tutaj https://henny.pl/pol_m_Henny-i-farby_Khadi-678.html