Zazwyczaj marki stawiają tylko na jedną czy dwie linii biżuterii, dedykując je w całości konkretnym osobom. W ten sposób tworzą się dość charakterystyczne, ale jednocześnie zamknięte na potrzeby wielu odbiorców wyroby biżuteryjne. Tymczasem istnieją również takie firmy, które w charakterystyczny sposób stawiają na różnorodność, a nie da się ich pomylić z niczym innym. Do takich marek należy również Manoki, czyli firma, która inwestuje przede wszystkim w doskonałej jakości stal szlachetną z dodatkowymi elementami Swarovski czy nietypowymi kształtami kamieni. O ile biżuteria złota czy srebrna jest bardzo popularna, ale jednocześnie dość podatna na uszkodzenia, o tyle ta ze stali cechuje się znacznie większą odpornością i zdobywa coraz większą popularność.

Charakterystyczne bangle

Jedną z cech charakterystycznych marki Manoki są bardzo ciekawe bransolety i pierścionki o szerokiej powierzchni – tak zwane bangle. Wykonywane są one ze stali szlachetnej, która jest niezwykle wytrzymała, ale jednocześnie pozwala tworzyć nietypowe wzory i kroje, również w formie ażurowych koronek. W ten sposób  biżuteria, mimo swojej szerokości, wydaje się niezwykle subtelna, a do tego jest wytrzymała i bardzo cienka, więc wygodnie się nosi.manoki

Modułowe wersje

Manoki to również bransoletki i pierścionki modułowe, wszystkie wykonywane ze stali szlachetnej w rozmaitych kolorach z osadzanymi kamieniami Swarovski czy innymi ozdobami. Tego rodzaju biżuteria doskonale nadaje się do tworzenia nietypowych zestawów, ale pozwala również wyrazić samą siebie. Marka Manoki stawia na stworzenie takich samych bransoletek i pierścionków, noszonych również w zestawie.

Dla zakochanych

Nie należy zapominać, że Manoki oferuje komplety biżuterii dla zakochanych. Znajdziemy tutaj zarówno obrączki diamentowane z różnych kruszców, w tym z wolframu, jak również specjalne wisiorki, które świetnie sprawdzą się jako coś do noszenia przez parę. To świetny wybór w przypadku uczczenia rocznicy ślubu, albo Walentynek.