Na dziedziczenie cech mamy niewielki wpływ. Jesteśmy w stanie określić odpowiednimi badaniami, prawdopodobny wygląd dziecka, tuż przed jego narodzinami. Niestety, w pewnych aspektach medycyna jest bezradna. Mowa tutaj o dziedziczeniu cech niepożądanych lub wszelkich chorób, zależnych od genów. Nie mamy wpływu na to, jakimi się rodzimy. Jednak medycyna estetyczna, pomoże nam zlikwidować nasze niedoskonałości i wady.

Kwestią sporną, w której usłyszymy wiele różniących się opinii, jest życie z dużym biustem. Niektóre kobiety są zazdrosne o pokaźny rozmiar piersi, zaś dla niektórych mężczyzn są one obiektem pożądania. Coraz większy odsetek Pań korzysta z możliwości powiększania biustu. biustonosze na duży biustZabieg ten, jest wykonywany w pełnej narkozie. Polega na umieszczaniu specjalnych silikonowych wkładek wprost pod skórę piersi. Taka operacja powinna być niezwykle przemyślana. Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że taka Władka ma jedynie dziesięć lat ważności i po tym okresie może być trująca a nawet niebezpieczna dla organizmu. Kobiety powinny pamiętać również o zakupie specjalnych ubrań. Bardzo ważne są odpowiednio dobrane biustonosze na duży biust. Niezbyt ciasne, oraz z naturalnych materiałów, tak by nie wywierać nacisku i nie powodować odkształceń piersi. Zabieg powiększania biustu jest bardzo kosztowny i istnieje ryzyko błędu lekarskiego. Ponadto gojenie się ran jest niezwykle bolesne i powolne. Dlatego warto przemyśleć cierpienie dla urody.

Jednak nie dla każdego duży biust to marzenie, a staje się wręcz przekleństwem. Problemy, z którymi borykają się niektóre Panie z obfitym biustem, są często bardzo poważne. Zaczynając od tego, że bardzo trudno osiągalne w sklepach są biustonosze na duży biust, to dodatkowo znaczna część odzieży, zwyczajnie nie pasuje, nie układa się i brzydko wygląda. Niestety to nie wszystko. Kobiety, które posiadają duże piersi, często skarżą się na bóle kręgosłupa i karku. Bywa również, że chodzą zgarbione i mają obniżony poziom własnej samooceny. Dochodzi do tego oczywiście zakup specjalnych biustonoszy na duży biust oraz odzieży, która optycznie zmniejszą spore piersi.

Dlatego warto przemyśleć wszelkie zabiegi, których dokonujemy na biuście, gdyż niosą za sobą poważne konsekwencje. A kobiety, które już takowe piersi posiadają, muszą bardzo dbać o swoje zdrowie ponad urodę. Należy zainwestować w specjalny biustonosz na duży biust, który będzie podtrzymywał spore piersi, a jednocześnie odciąży kręgosłup z ogromnego obciążenia. W wypadku poważnych problemów zdrowotnych, radzimy też przemyśleć refundowane operacje pomniejszenia biustu, by zmniejszyć ból i udrękę.