Laboratorium kosmetyczne Norel to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją w produkowaniu preparatów wysokiej jakości zawierających nie tylko sztuczne, ale również naturalne składniki.

Norel to doskonałej jakości preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała. Z kosmetyków tej marki korzysta już wiele gabinetów kosmetycznych, które mogą potwierdzić ich skuteczność. Jednak to nie wszystko - laboratorium produkuje także kosmetyki do stosowania w domu, dzięki czemu można samodzielnie zająć się pielęgnacją i na przykład utrzymać efekt zabiegu wykonanego w gabinecie kosmetycznym.

Marka Norel jest znana przede wszystkim z doskonałych preparatów redukujących cellulit, ponieważ jest pionierem we wprowadzaniu takich produktów na rynek naszego kraju. Warto skorzystać między innymi z takich produktów jak ampułki antycellulitowe, które posiadają w swoim składzie najbardziej skuteczne składniki. Występują one jako kosmetyk do stosowania w domu i jako preparat stosowany przy terapii ultradźwiękami. A to jeszcze nie wszystko, co marka Norel może zaoferować.

Prowadząc gabinet kosmetyczny nie powinno się lekceważyć tego, co zapoczątkowało laboratorium Norel w kwestii odnowy biologicznej. Kierując się swoim hasłem, w składzie kosmetyków oferowanych przez laboratorium są składniki nie tylko ekologiczne, ale również organiczne. To oznacza, że ich pozyskiwanie i stosowanie w żaden sposób nie niszczy przyrody, natomiast ma bardzo dobry wpływ na urodę. Warto zainteresować się także tym, co Norel ma do zaoferowania w kwestii zabiegów Wellness i SPA.

[caption id="attachment_503" align="aligncenter" width="300"]norel Maska czekoladowa firmy Norel[/caption]