Popularnym sposobem na uzyskanie pięknych oraz zadbanych paznokci stał się manicure hybrydowy. Czym jest? Natomiast manicure hybrydowy to jeden z najtrwalszych propozycji manicure, który pozwala utrzymać się na paznokciach nawet przez dwa, a nawet trzy tygodnie. Nic zatem dziwnego, że manicure hybrydowy stał się hitem pośród innych zabiegów kosmetycznych na paznokcie. Dzięki dużemu zainteresowaniu na manicure hybrydowy, producenci lakierów oraz przyborów kosmetycznych zaczęli produkować oraz sprzedawać specjalne zestawy, które umożliwiają wykonania modnego manicure u siebie w domu. Przy szerokiej ofercie lamp do hybryd jak zdecydować się oraz wybrać tą właściwą? Czy wygląd oraz atrakcyjne dodatki, które oferują liczni producenci mają wpływ na jakość wykonywania manicure? Sprawdźcie oraz przekonajcie się razem z nami. Zapraszamy!

Tańsze lampy do hybryd

Jesteś nowym zwolennikiem manicure hybrydowego, ale jeszcze nie wiesz, czy własnoręcznie wykonywany przez Ciebie manicure to Twoja bajka? Specjalnie dla takich osób powstały lekkie oraz mniejsze modele lamp uv led, które możemy kupić na stronie https://pbnails.pl/124-lampy-uv-led. Często taki rodzaj lamp to tak zwany model mostkowy czy też słuchawkowy. Cienka, wąska kładka do której zatwierdzone zostały świetlówki powoduje, że konstrukcja jest lekka oraz o małych rozmiarach, którą łatwo jest przechowywać w różnych miejscach. Taki model lamp uv led jest najtańszy, który sprawdzi się dla wszystkich osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z manicure. Jeśli później okaże się, że brak nam cierpliwości lub też manualnych umiejętności do wykonania samodzielnego manicure, tańsza wersja lampy nie będzie aż tak bardzo krzywdzić naszych odłożonych oszczędności.

Droższe lampy do manicure hybrydowego

Dla osób, które nie zamierzają szczędzić na zakupie lampy uv led polecamy, większe, masywniejsze modele. Modele tunelowe to lampy o większych rozmiarach, które umożliwiają całe wsunięcie dłoni pod górną powierzchnię lamp. Dzięki temu lampa może być wyposażona w większą ilość lamp, a co za tym idzie w większa moc działania świetlówek. Z całą pewnością lampy tunelowe to najwygodniejsze modele lamp, które pozwolą na szybsze uzyskanie efektu końcowego hybrydowych paznokci, w odróżnieniu od modelów mostkowych. Często droższe modele lamp posiadają również wiele atrakcyjnych funkcji, które dodatkowo zostały wbudowane w konstrukcje lampy. Między innymi jest to czasowe naświetlanie paznokci, dzięki któremu bez zerkania na zegarek dokładnie będziemy wiedzieli ile czasu minęło od włożenia paznokci pod lampę.