Za duże, podarte z doczepianymi pomponami? Tak, właśnie takie będą najmodniejsze swetry tego sezonu. Jesień zawsze każe nam wyciągnąć z szafy ciepłe sweterki. Każdy sezon przynosi nowe trendy, za którymi chętnie podążamy. Jakie modele sweterków dostępne będą tego sezonu we wszystkich seciówkach? Oto mały przegląd najważniejszych z nich!

Oversize

Może i dla niektórych wyglądają jakby były znoszone i powyciągane, jednak dla mnie i dla wielu innych miłośniczek mody są to najwygodniejsze warianty na jesień i zimę. Mają one zazwyczaj bardzo szerokie rękawy, jednak są one zwężane tak samo jak kołnierze, dlatego całość prezentuje się bardzo dobrze i tworzy ciekawy oraz oryginalny efekt. Duże są nie tylko zwyczajne swetry, ale także golfy z ogromnymi kołnierzami. Te najczęściej wykonywane są z bardzo ciepłych materiałów. Dzięki temu są ciepłe i niezwykle miłe w dotyku.

Pompony

Te z modnych letnich sandałków przeniosły się teraz na zimowe, długie swetry. Kilka mięciutkich pomponów przyczepionych do swetra dla jednych mogą być dziecinne, dla innych super modne i słodkie. Według mnie to fajny trend, który warto wypróbować! Same pompony nie powinny przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, ponieważ nie są na tyle duże, by nie mieściły się pod kurtką.

Swetry robione na drutach? Czemu nie!

Duże swetry dziergane na drutach, na których widoczny jest ciekawy wzór nie od dziś są modne, jednak stale cieszą oko. Poza walorami estetycznymi, swetry te są też bardzo praktyczne. Możemy włożyć je na wiele okazji, pasują one do wielu stylizacji i świetnie wyglądają z założoną pod nie koszulą.

Wybierz kolor dla siebie

Kolory i printy widoczne na sweterkach to rzecz indywidualna, jednak w tym sezonie warto postawić na czerwień i różne odcienie szarości. Szaro to bardzo elegancki kolor. Do wyboru mamy też wiele jego odcieni, od jasnych, prawie mlecznych, po ciemne, wpadające w czerń. Tak samo jest z czerwienią. Te dwa kolory z pewnością znajdą się w każdym sklepie odzieżowym stacjonarnym, jak i internetowym.