Aleppo to nie bez przyczyny jedno z najpopularniejszych dzisiaj mydeł. Jest produktem dedykowanym osobom, które w kwestiach wyboru kosmetyków i środków czystości nie uznają żadnych kompromisów. To, że od ponad czterech tysięcy lat nie została zmieniona receptura jego wykonywania świadczy o tym, jak doskonałym jest produktem.

Sekret, jaki zawiera w sobie mydło naturalne Aleppo tkwi w składnikach z jakich zostało wykonane. W każdej kostce znajdujemy kompozycją dwóch składników: olejku laurowego i oliwy z oliwek w różnych proporcjach. Ta kompozycja nie potrzebuje żadnych barwników, środków chemicznych czy perfum. Jest idealna sama w sobie. I to właśnie tej czystości składników, mydło jest tak doskonałe i nie powoduje żadnych alergii, czy przesuszania. Poza tym ze względu na właściwości olejku i oliwy, które są składnikami antyseptycznymi, mydło wspomaga leczenie, przyczynia się do zabliźniania ran a także do nawilżenia suchej i wrażliwej skóry, tworząc jednocześnie na niej warstwę ochronną.

[caption id="attachment_492" align="alignright" width="285"]mydło Aleppo Mydło Aleppo to najwyższej jakości mydło naturalne znane na całym świecie.[/caption]

Mydło Aleppo pochodzi z Syrii i w Europie prawdopodobnie znalazło się za przyczyną Krzyżowców. Przywiezienie go do Europy było dowodem na to, że ma niezwykłe właściwości. I to te same właściwości doceniamy dzisiaj również my. Wszystkie osoby, które na co dzień męczą się z takimi problemami, jak łuszczyca, trądzik, czy egzema, odnajdują w tej niezwykłej kostce coś na miarę skarbu. Bo mydło Aleppo to dba o ich skórę, pomaga walczyć z chorobami i sprawia, że staje się piękniejsza. A o tym marzy przecież każdy z nas.