Elade to wywodząca się z Torunia marka odzieży dla kobiet i mężczyzn. Kobiety oszalały na punkcie ubrań, których profil świetnie pasuje do tak zwanej mody ulicznej. Są to ubrania casualowe, na każdą okazję.

Z marką utożsamiają się kobiety  mężczyźni, którzy są aktywni, żyją intensywnie, pracują, a także którzy chcą ubierać się wygodnie na ważniejsze okazje. Ubrania Elade to także niepowtarzalny styl i najwyższa jakość. Projektanci czerpią inspiracje z osób, które jeżdżą na desce i które przez lata wyrobiły sobie na świecie swój własny, niepowtarzalny i naturalnie ewoluujący styl. Jednakże ubrania Elade to też odzież dla osób, które nie mają nic wspólnego z hip-hopem, dzięki uniwersalności krojów spodni, spódnic, bluzek i innych elementów garderoby, w którą można się zaopatrzyć w butikach Elade.

Twórcy marki  oferują także sklep internetowy, w którym można kupić ubrania. Pracownicy działu marketingowego marki Elade prowadzą poczytnego bloga modowego, którego na pewno zna większość z nas, a jeśli nie, to zasługuje on na uwagę.