Problem nadmiernego wypadania włosów nie jest tematem wyssanym z palca, albowiem dotyka coraz szersze grono społeczeństwa. I to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Odpowiedzią na problemy zgłaszane przez osoby borykające się z tą dolegliwością są produkty Long4Lashes. Specjalna linia kosmetyków dedykowana włosom łamliwym i osłabionym z tendencją do wypadania skutecznie rozwiąże ten problem, aby w ten sposób na nowo zyskać satysfakcję z posiadania gęstej i bujnej czupryny.

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane zmianami hormonalnymi, jak i genetycznymi. W wielu przypadkach jest również związane chronicznym stresem, przemęczeniem, niewłaściwym trybem życia czy nieodpowiednimi czynnościami pielęgnacyjnymi.long4lashes

Linia kosmetyków Long4Lashes powstała właśnie z myślą o tych problemach. Pierwszym flagowym produktem z tej serii jest serum intensywnie stymulujące wzrost włosów i zapobiegające ich wypadaniu. Składniki aktywne bazują na Tetraxidylum, który stanowi kompleks substancji pobudzających mikrokrążenie, jak również odżywiających i rewitalizujących cebulki włosów, które zaczynają stanowić spójność ze skórą głowy. Zawarta alantoina łagodzi wszelkie podrażnienia, jednocześnie dając ukojenie najbardziej wrażliwej skórze. Skondensowana formuła składników aktywnych wydłuża włos, wywierając korzystny efekt na ich strukturę. W efekcie zmniejszeniu ulega łamliwość cebulek, dzięki czemu włosy zyskują zdrowszy, bardziej atrakcyjny wygląd.

Kolejnym kosmetykiem pozytywnie oddziałującym na osłabione, podatne do wypadania włosy jest szampon Long4Lashes o właściwościach wzmacniających. Jego unikalna formuła zmniejsza wypadanie włosów spowodowane zmianami genetycznymi, hormonalnymi, stresem, zmęczeniem czy czynnikami zewnętrznymi. Szampon, podobnie jak intensywne serum stymulujące zawiera kompleks składników aktywnych Tetraxidylum i alantoinę. Regularne stosowanie szamponu poprawia ogólną kondycję włosów, zmniejszając ryzyko ich łamania i wypadania.

Trzecim produktem z serii Long4Lashes do włosów zniszczonych, łamliwych i skłonnych do wypadania jest odżywka o właściwościach wzmacniających, regenerujących i nawilżających. Zawarty Tetraxidylum odżywia cebulki włosów, chroniąc je przed wypadaniem. Z kolei betaina oraz wyciąg ze słodkich migdałów nawilża włosy, zapobiega ich nadmiernemu przesuszeniu, ułatwiając tym samym rozczesywanie. Odżywka Long4Lashes łagodzi podrażnienia, koi wrażliwą skórę, przywraca im blask, miękkość, jednocześnie poprawiając ich ogólną kondycję.