Randka w bliskim związku niesie ze sobą dwie pozytywne sprawy. Po pierwsze, umożliwia parze zbliżenie psychiczne dzięki rozmowie, żartom czy wspólnym dzieleniu przyjemnych chwil. Po drugie jest też okazją do bliskości fizycznej. Jeżeli zaplanowaliście randkę i chciałabyś, żeby Wasz wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy, kup wcześniej nowy komplet seksownej bielizny. Takie nowości dodatkowo podkręcą atmosferę wieczoru.

Klasyczny dwuczęściowy komplet

Najbardziej klasyczną bielizną randkową są oczywiście dwuczęściowe komplety, składające się z majtek oraz biustonosza. W tym przypadku dobrze będzie zdecydować się jednak na nieco inny zestaw niż bielizna noszona przez Ciebie na co dzień. Wybierz raczej komplet, który dzięki ciekawym dodatkom takim jak koronka, figlarne paski czy prześwitujący materiał, doda całości nuty pikanterii. Ciekawą ozdobą mogą być też koraliki, perełki lub błyszczące zawieszki. Do majteczek od kompletu możesz doczepić za pomocą pasków pończochy, które na wielu mężczyzn działają jak afrodyzjak. Wszystkie te akcesoria możesz znaleźć na Piubiu.pl!

Bielizna erotyczna – gorsety, sukienki i bodystocking

Zdecydowanie odważniejszą opcją będzie założenie opinającego ciało gorsetu lub prześwitującej sukieneczki mini. Sukienkom erotycznym bliżej jest zazwyczaj do koszulek, ponieważ są tak krótkie, że rzadko kiedy zasłaniają w całości pupę. Szyte są one z prześwitujących materiałów, koronek, siatek, a także z połyskujących tkanin takich jak lateks czy satyna. Wierzchnia warstwa w postaci sukienki czy gorsetu natychmiast pobudzi Wasze zmysły i wyobraźnię. Poza tym, jeżeli zdecydujesz się na zakup ściągającego gorsetu, zyskasz pociągającą talię osy. Jeszcze inną możliwością jest bodystocking, które zasłoni większość Twojego ciała przezroczystym materiałem – takim samym, z którego produkowane są tradycyjne rajstopy. Bodystocking sprawi, że niemalże całkowicie będziesz ubrana, a jednocześnie partner będzie mógł podziwiać wszystkie Twoje wdzięki.

Przebrania erotyczne

Bielizna erotyczna może przyjmować też formę przebrania, co umożliwia spełnienie niektórych fantazji. W większości sklepów z bielizną znajdziesz przebrania, które mają największą szansę przełamać codzienną rutynę. Dzięki nim, możesz w moment zamienić się w nieposłuszną pokojówkę, uległą panią pilot, stanowczą żołnierkę czy słodką uczennicę. Oprócz strojów związanych z życiowymi rolami, występują też stroje zwierzątek takich jak króliczek lub kocica. Wybór kompletów tego typu jest olbrzymi i jeżeli tylko tego zechcesz, z pewnością znajdziesz zestaw, który spodoba się Tobie i Twojemu partnerowi.