odzież motocyklowaW Polsce stale rośnie liczba miłośników motocykli. Każdy pasjonat wie, że poza samą maszyną istotny jest odpowiedni ubiór. Odzież motocyklowa to dla miłośników dwóch kółek rzecz równie ważna, jak sam motocykl.

Odpowiedni sprzęt może uchronić motocyklistę przed poważnymi obrażeniami w razie wypadku drogowego. Nasz sklep oferuje bardzo szeroki asortyment odzieży motocyklowej. Oferujemy kilkadziesiąt modeli kasków w różnych rozmiarach. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy zamówioną grafikę. Wystarczy wysłać plik z obrazem w wysokiej rozdzielczości (najlepiej zapisany w grafice wektorowej). W naszym sklepie można zakupić dużo modeli kurtek, zarówno ze skóry syntetycznej, jak i naturalnej. Tak jak w przypadku kasków możliwe jest (po uiszczeniu odpowiedniej opłaty) wykonanie przez nas wybranej przez klienta grafiki na tyle kurtki. Spodnie, które znajdują się w naszym asortymencie cechują się szeroką gamą krojów oraz kolorów. Oferujemy oczywiście odzież motocyklowa dla mężczyzn oraz kobiet.

Dostępnych jest dużo rozmiarów - od S, poprzez L, aż do XXXL. Oczywiście w naszym sklepie można nabyć także rękawice, okulary i wiele innych dodatków, np. pasty do czyszczenia odzieży. Poza odzieżą motocyklową można zakupić również sprzęt do konserwacji motocyklu. Przy złożeniu większego zamówienia proponujemy kilkuprocentowe rabaty. Stali klienci mogą liczyć na większe upusty i ciekawe promocje.