Z wiekiem nasza skóra zmienia się. Coraz częściej pojawiają się na twarzy zmarszczki oraz inne niedoskonałości. Nawet stosując kremy, które opóźnić mają proces starzenia lub redukować powstałe zmarszczki, to i tak efekt nie jest od razu widoczny, a poprawa jest znikoma. Dlatego tak bardzo popularna stała się w ostatnim czasie medycyna estetyczna. Technologia, która tak szybko się rozwija sprzyja powstawaniu nowych sprzętów i cudownych urządzeń, które użyte podczas zabiegów estetycznych poprawiają lub zmieniają wygląd naszej skóry. Urządzenie Derpamen ze Szczecina jest jednym z najnowszych oraz najlepszych technologii , która umożliwia frakcyjne mikronakłuwanie skóry. Warto dowiedzieć się, czym jest to innowacyjne urządzenie oraz jakie efekty daje zabieg z jego zastosowaniem.

Innowacyjne urządzenie Derpamen

Jest to nowoczesny przyrząd do wykonywania zabiegów upiększających i modelujących. Urządzenie to posiada certyfikat CE oraz FDA, co gwarantuje nam stuprocentowe bezpieczeństwo, a także skuteczność podczas wykonywania zabiegów. Wszystko przeprowadzane jest profesjonalnych lekarzy, którzy posiadają uprawnienia do tego typu zabiegów mikronakłuwania skóry. Dermapen ze Szczecina działa na zasadnie nakłuwania części skóry, wykorzystywane są do tego pulsujące igły. Dzięki powstałym mikrourazom pobudzane są procesy regeneracyjne. Poprzez taki zabieg skóra sama i w naturalny sposób regeneruje się i tym samym poprawia.

Korzystając z Dermapenu ze Szczecina można także wprowadzić w głąb skóry substancję. Zastosowanie pulsujących igieł jest niezwykle innowacyjne. Dzięki nim sam zabieg jest dużo bardziej efektywny oraz bezpieczny. W porównaniu do innych zabiegów, podczas których stosowane są metody z mikronakłuwania oraz mezoterapii, urządzenie Dermapen osiąga największe sukcesy i daje najlepsze efekty. Zabieg z zastosowanie Dermapenu ze Szczecina trwa od trzydziestu do czterdziestu pięciu minut. Wcześniej można zastosować krem znieczulający, aby zmniejszyć ból występujący podczas zabiegu. Podczas wykonywania zabiegu widoczne jest zaczerwienienie skóry, nieraz delikatne krwawienie. Nakłuwanie ma głębokość 2.5 milimetra, a siniaki oraz krwiaki nie występują.

Efekty

Dermapen ze Szczecina daje gwarancję jak najlepszych efektów po zabiegu. Najbardziej widoczne jest spłycenie się zmarszczek, skóra delikatnie pogrubia się, pobudzona jest produkcja kolagenu, pory nie są już tak widoczne, podobnie jak rozstępy. Zmniejsza się także widoczność blizn, potrądzikowych oraz oparzeniowych.