Chcesz, by Twoje maleństwo wyglądało rozkosznie i czuło się wygodnie? Zainwestuj w odpowiednie ubranka. Najlepiej bawełniane, takie które przepuszczają powietrze. Jak wiadomo dla niemowlaków najlepsze będą śpioszki i body dziecięce. Letnią porą najbardziej przydadzą się ostatnie z wyżej wymienionych ubranek.

 

Są lekkie przewiewne i delikatnie przytrzymują pieluszkę. Przydadzą się również w szpitalu zaraz po narodzinach. Warto mieć tam swój zestaw ubranek. Body dziecięce dostępne są z krótkim oraz długim rękawkiem. Stosuje się je zależnie od pogody. Przydatne są również jako część noszona pod spodem. Stosowane są zatem jako bielizna. Na wierzch można swobodnie założyć bluzkę, bluzę, spodenki, sukieneczkę, czy też rajstopki. Jesienną, wiosenną i zimową porą przydadzą się, więc jako wewnętrzna część ubioru. Body dziecięce powinny znaleźć się w garderobie każdego malucha. Tak jak śpioszki, pajacyki, czy rajstopki. Dostępne są różnorodne wzory, kolory oraz materiały.

 

Szafa malucha powinna zawierać ubranka lekkie, przewiewne (by uniknąć odparzeń i potówek) oraz wygodne (by nie krępowały ruchów dziecka). Spraw, aby Twoje maleństwo czuło się wygodnie i zainwestuj w odpowiedni ubiór, który możesz niedrogo zakupić w sklepie http://ubranet.pl/89-body-dzieciece