Zapomnij o niebezpiecznych operacjach plastycznych, a poznaj nowe sposoby na odmłodzenie swojej skóry twarzy. W dzisiejszym artykule poznasz kilka nieinwazyjnych sposobów, dzięki którym utrzymasz swoją skórę twarzy młodą oraz sprężystą. Tajna bronią może okazać się wizyta u kosmetyczki oraz produkty, które postawią twoją skórę ,,na nogi’’. Aby poznać nieinwazyjne sposoby na odmłodzenie swojej skóry przedstawimy Ci kilka propozycji, z których będziesz mogła skorzystać nie wydając dużej ilości gotówki. Tak to możliwe! Przekonaj się o tym razem z nami!

Kolagenowa maska na twarz

Jeśli pragniesz polepszyć wygląd, a tym samym kondycję swojej skóry twarzy tuż przed ważną imprezą – wybierz sesję z kolagenową maską u kosmetyczki. Wizyta powinna poprzedzać imprezę na czas minimum 6 godzin, aby produkt nałożony przez panią kosmetolog wchłonął się i zaaplikował. To pozwoli na uaktywnienie się preparatu, w tym przypadku maski kolagenowej i na wyraźne jego działanie. Dla kogo polecany jest tego typu zabieg? Usługa ta jest polecana do wypełniania zmarszczek, aby napiąć skórę oraz wyraźnie ją odżywić. Dzięki masce poprawia się również owal skóry twarzy, poprzez działania liftingujące nałożonej maski. Maseczka ta zawiera nie tylko kolagen ale i kwas hialuronowy, krzem morski oraz czerwone algi.

Bezigłowe podanie witamin

Jeśli nie chcesz zdecydować się na tradycyjną mezoterapię mamy specjalną alternatywę – bezigłowe podanie witamin pod Twoją skórę. Tego typu usługę spotkasz w dobrych salonach kosmetycznych oraz w klinice medycyny estetycznej. Sposób ten zmniejsza zmarszczki tzw. Kurze łapki, czy bruzdy na czole. Oprócz tego poprawia elastyczność skóry oraz jej jędrność. Dodatkowo zmniejsza worki pod oczami oraz fałdy nosowo-wargowe. Jak zatem witaminy wprowadza się pod powierzchnię skóry pacjentki? Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetyczka oczyszcza skórę pacjentki. Później rozprowadza się specjalny preparat z witaminami, który jest wmasowywany specjalną głowicą. Terapia bezigłowa daje efekty już po zakończeniu zabiegu.

Masaż ultradźwiękami

Do wykonania zabiegu potrzebna jest substancja kwasu hialuronowego oraz ultradźwięki. Wypełnianie zmarszczek o których możesz przeczytać więcej tutaj: https://esteticon.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/kwas-hialuronowy-wypelnianie-zmarszczek odbywa się przez ultradźwięki, które są imitowane z głowicy, którą specjalistka masuje twarz. Seans pozwala wniknąć w głębokie warstwy skóry, przez co efekt końcowy jest bardzo wyraźny. Na koniec masażu kosmetyczka nakłada maseczkę, która dodatkowo nawilża wymasowaną skórę twarzy.