Nieustanny rozwój marki poprzez tworzenie ekologicznych, w pełni naturalnych kosmetyków – to podstawowe założenie marki Yope, która powstała z myślą o osobach, dla których nie bez znaczenia są używane na co dzień preparaty kosmetyczne.

Historia, która zaczęła się od mycia rąk...

mydło naturalneI choć pomysł poprowadzenia własnego biznesu powstał dopiero w 2012 roku to pierwsze wypuszczone na rynek produkty sygnowane marką Yope pojawiły się dwa lata później. Ich towary są dostępne przede wszystkim w internetowych drogeriach, choć delikatesy, takie jak Alma czy sklep Home&You również zajmuje się ich dystrybucją. Co ważne, produkty Yope (https://kosmetykomania.pl/firm-pol-1429101041-yope.html) są możliwe do zakupu nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami RP. Dokładniej mówiąc w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Rodzić się może pytanie, dlaczego podstawowym filarem działalności jest właśnie sprzedaż mydła? Właściciele jednoznacznie twierdzą, że rynek w tym zakresie jest bardzo ubogi. Choć poszczególne kosmetyki różnią się nazwami, w istocie jednak mają podobny zapach, skład oraz porównywalną cenę.

Naturalność jest w modzie

Yope stawia na naturalność, co znajduje najlepsze odzwierciedlenie w oferowanym asortymencie kosmetyków. To, co wyróżnia markę na tle innych to przede wszystkim zawartość naturalnych składników, które zawsze przekraczają 90 procent. Nie znajdziemy w nich sztucznych, niepotrzebnych dodatków, pełniących rolę wypełniaczy. W świadomości Polaków pokutuje, swoją drogą, bardzo mylny pogląd, albowiem dobre mydło powinno się dobrze pienić. Nic bardziej mylnego! Producenci bardzo dobrze wykorzystali ten mit i do oferowanych kosmetyków dodają sztuczne składniki, takiej jak SLES lub SLS, uzyskując tym samym dużą ilość piany i zadowolenie Polaków. W istocie jednak, przytoczone substancje nie posiadają żadnych właściwości myjących, a ich zastosowanie na skórę, może przynieść wiele szkody. Reakcje uczuleniowe, podrażnienie, suchość – to tylko kilka z nic. Producenci sięgają po nie bardzo często, bo są tanie. Tym samym produkt, który wypuszczają do sprzedaży, również jest w niskiej cenie. Nie ma jednak nic wspólnego z jakością, czego nie można powiedzieć o towarach marki Yope. Ich asortyment jest zupełnym przeciwieństwem.

Katalog

Oprócz bogatej oferty mydeł – w płynie i kuchennych, w sprzedaży znajdziemy również balsamy do rąk, żele pod prysznic, kremy do rąk, płyny do podłóg i naczyń, środki czystości oraz świece. Yope umiejętnie łączy wysoką jakość kosmetyków, urzekający zapach oraz design, dzięki czemu jest prężenie rozwijającą się marką.