Rodzinne uroczystości czy inne, równie oficjalne przyjęcia nakładają konieczność posiadania eleganckiego, odpowiedniego do sytuacji, ubrania. W przypadku karmiących pań, jest to nie lada wyzwanie. Jak bowiem pogodzić formalny strój z potrzebą nieustannego przystawiania maluszka do piersi... Rozwiązaniem są efektowne bluzki do karmienia, będące subtelnym połączeniem klasycznego fasonu z dyskretną konstrukcją odzieży dla karmiących mam.

bluzki do karmieniaW kopertowym kroju

Na pierwszy rzut oka tego typu odzież nie różni się niczym specjalnym od innych, dostępnych na rynku. Dzianinowa, utrzymana w kopertowym kroju, idealnie sprawdza się podczas wielu uroczystości. Utrzymana w klasycznych odcieniach, np. czerni, bieli czy szarości, wpisuje się w kanony mody formalnej. Na uwagę zasługuje jednak unikatowa konstrukcja. Wystarczy rozchylić jedną część kopertowego dekoltu, aby w mgnieniu oka przystawić maluszka do piersi – nie przykuwając ciekawych spojrzeń innych osób. Taka bluzka do karmienia nie tylko efektownie wygląda, ale również świetnie leży. Wysoka jakość zastosowanej do produkcji bawełny wpływa na komfort noszenia, ale również wytrzymałość produktu – nawet po wielokrotnym praniu. Co ważne, każda kobieta wygląda w niej okazale, ponieważ nie tylko wysmukla sylwetkę i eksponuje biust, ale również tuszuje brzuch, a co za tym idzie – ewentualne pozostałości po ciążowych zachciankach. Zestawiona z wysokimi szpilkami, czarnymi spodniami lub ołówkową spódnicą idealnie sprawdzi się podczas formalnych uroczystości. Dopełnieniem całości będzie srebrna lub złota biżuteria i elegancka kopertówka.

Przełamujemy schematy!

Szukając bluzek do karmienia, możemy liczyć na ogromną różnorodność dostępnych modeli. I to nie tylko tych spełniających wytyczne kanonu eleganckiej mody, ale również wychodzące daleko poza ogólnie przyjęte schematy. Oryginalne, niespotykane wzornictwo, ciekawa kolorystyka i unikatowy krój sprawia, że możliwością ich noszenia możemy cieszyć się nie tylko w okresie laktacji, ale również po niej! Wielbicielki odważnych, zdecydowanych kolorów mogą pokusić się o bluzki do karmienia, będące odpowiedzią na najnowsze trendy modowe. Utrzymane w intensywnej palecie, dodatkowo udekorowane wyrazistym wzorem pozwolą zachować każdej młodej mamie poczucie indywidualnego stylu. Intensywna barwa przykuwa spojrzenie, przy okazji ożywiając całą stylizację. Decydując się na taki krój możemy być pewni, że nasz codzienny, nawet oficjalny outfit nabierze młodzieńczego wyrazu. Elastyczna, dopasowująca się do sylwetki, a dodatkowo – wyposażona w dyskretne wycięcia konstrukcja – dla szybkiego przystawienia dziecka do piersi.