Świat online z dnia na dzień rozbudowuje się coraz bardziej. Obecnie każdy ma możliwość skorzystania z Internetu. Coraz więcej z nas też chętnie promuje się poprzez różne działania online. Stąd biorą się ciekawe blogi, kanały, magazyny. Internet jest też miejscem rozwoju sklepów, także tych z używaną odzieżą. Ciucholandy są coraz częściej odwiedzane, nic więc dziwnego w tym, że dla wielu z nas był to świetny pomysł na biznes. Sama chętnie przeglądam lumpeksy online, ponieważ znaleźć tam mogę wyjątkowe i niepowtarzalne ubrania, także te z metką!

Proste działanie

Gdy po raz pierwszy odwiedzamy ciucholandy w Internecie, musimy zrobić mały research. Trzeba więc trochę przeklikać, by natrafić na fajny lumpeks, który nam odpowiada. Obecnie jest ich całe mnóstwo, a ciucholandy podbijają Internet! W Second Handach online bardzo popularne stały się zakładki: vintage, oznaczające odzież swoim wyglądem przypominającą ubrania z ubiegłych lat, czasem nawet epok.  Takie modne ciuchy są zazwyczaj unikatowe, dlatego też chętnie po nie sięgamy. Można też łatwo zauważyć, że strony te są zazwyczaj przejrzyste i w prosty sposób możemy przejrzeć całą ofertę. Są tam najczęściej podziały na odzież damską, męską oraz dziecięcą. Nieraz osobno pojawiają się dodatki w postaci torebek, butów, pasków i innych akcesoriów. Niekiedy ich ilość jest tak duża, że stanowią one osobną kategorię.

                                

Sprawdź dostępność

Co zrobić w sytuacjach, kiedy dana rzecz, która wzbudziła nasze zainteresowanie została zamówiona? W dobrych ciucholandach online zobaczymy informację: powiadom o dostępności lub czekam na zamówienie itp. Wówczas mamy jeszcze szansę na to, by kupić wybraną rzecz, jeśli w odpowiednim czasie nie wpłyną za to pieniądze od kogoś innego.

Moje wybory

   Do moich ulubionych lumpeksów online zaliczyć mogę HOPLA oraz MISHMASH. Sklepy te posiadają świetne strony online, w których można łatwo się odnaleźć. Odzież posiada swoje kategorie, dzięki czemu szybko znajdujemy to, co nas interesuje. Warto zwrócić też uwagę na jakość zdjęć, od razu widać, że mamy do czynienia z profesjonalną sprzedażą. Powiedzcie, co o nich sądzicie?!