Modny wygląd zależy nie tylko od marki ubrań, po jakie sięgasz, ale także od umiejętności tworzenia ciekawych stylizacji. Oczywiście z oryginalnymi ubraniami będzie Ci zdecydowanie łatwiej. Po pierwsze, takie ubrania wyróżniają się lepszej jakości wykonaniem. Po drugie, modnym krojem. Po trzecie, oryginalnym wyglądem wynikającym z przemyślanego projektu.

Dobrej jakości koszulki znanych marek, na przykład koszulki Prosto, to odzież produkowana w niewielkich seriach. Z pewnością nie jest to typowa, masowa produkcja. Dzięki temu sięgając po markową koszulkę, masz większą pewność zachowania oryginalnego wyglądu i jednocześnie wyboru trwałego ubrania, które nie zawiedzie Cię jakością swojego wykonania.

Jakość wykonania

granatowy t-shirt z grafikąTo podstawowe kryterium, które najczęściej przesądza o tym, że wiele osób decyduje się wyłącznie na zakup oryginalnych koszulek od sprawdzonego już przez nich wcześniej producenta. Dla przykładu, wybierając koszulkę Prosto, masz pewność, że jest to produkt wykonany według oryginalnego projektu, wyprodukowany w Polsce, przy wykorzystaniu dobrych jakościowo materiałów. Jakość wykonania oryginalnych koszulek jest zwykle o niebo lepsza od produktów sprowadzanych z Dalekiego Wschodu, Chin czy Bangladeszu, zwłaszcza gdy jest to tzw. masowa produkcja. Markowe koszulki to na ogół limitowana produkcja, szczególnie w odniesieniu do mniejszych producentów, którym zwyczajnie nie opłaca się wypuszczać na rynek tysięcy koszulek o takim samym kroju i wykończeniu. Lokalni producenci zarabiają na różnicowaniu swojej oferty, dzięki czemu oferowane przez nich koszulki są bardziej unikalne, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej staranności ich wykonania.

Oryginalność kroju i wykończenia

Ta wynika przede wszystkim z mniejszej skali produkcji i większej różnorodności projektów. Wspomniane już wcześniej koszulki Prosto występują w wielkiej różnorodności wzorów, ale każdy z nich oferowany jest w niewielkim nakładzie egzemplarzy. Dzięki temu osoba, kupująca koszulkę Prosto, wybiera rzecz rzadziej spotykaną, w wysokim stopniu unikalną, która pozwoli zbudować jej indywidualny styl i image. W przypadku masowej produkcji nie ma możliwości zbyt głębokiego ingerowania w pierwotny projekt. Zwykle dany model koszulek produkowany jest jedynie w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarowych. Gdy chodzi o wspomniane koszulki Prosto, różnorodność dostępnych wzorów jest bardzo duża, a stare projekty rzadko kiedy wznawia się bez ingerencji w ich pierwotny wygląd. Nabywając taką koszulkę, można zatem cieszyć się jej unikalnym wyglądem przez długi czas.