Klasyczna koszulka z krótkim rękawem to podstawa wyposażenia praktycznie każdej męskiej szafy. Jeśli jesteś miłośnikiem rzeczy oryginalnych, wyróżniających się wysoką jakością wykonania i wynikającą z niej trwałością, być może w Twojej kolekcji ubrań zagoszczą również koszulki Prosto – jeden z czołowych polskich producentów tzw. odzieży streetwearowej (odzież o luźnym, sportowym kroju i specyficzny sposobie wykończenia). Wśród koszulek tej marki znajdziesz zarówno typowe t-shirty, jak i wciąż modne tank topy. Pojawia się zatem pytanie, który rodzaj koszulki Prosto wybrać?

koszulki Prosto

T-shirty

To uniwersalna koszulka z krótkim rękawem, najczęściej ozdobiona jakiegoś rodzaju nadrukiem, grafiką lub napisem, z gładkim wykończeniem wokół szyi, rękawów i pasa. W zależności od stylu ubierania się możesz zdecydować się na zakup koszulki idealnie dopasowanej do swojego wzrostu lub zdecydować się na zakup nieco większego modelu. Wtedy koszulka będzie luźniejsza, a ty stworzysz bardziej swobodną stylizację. Klasyczne modele koszulek Prosto dostępne są w dużym wyborze kolorów i rozmiarów. Co warte podkreślenia, większość modeli ozdabiana jest logo marki lub jakiegoś rodzaju grafiką. Grafiki to indywidualne projekty, dzięki czemu wybierając koszulkę tej marki, masz zawsze pewność, że jest to produkt unikalny, o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

Tank topy

To po prostu bezrękawniki, czyli koszulki pozbawione rękawów. Takie koszulki najlepiej sprawdzają się podczas dużych upałów, a także w czasie ćwiczeń na siłowni czy realizowania się w innego rodzaju aktywnościach, zmuszających nas do ekstremalnego wysiłku fizycznego. Tank topy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest gorąco i przy ekstremalnym wysiłku fizycznym. Bezrękawniki Prosto to także dobry sposób na zaprezentowanie swojej muskulatury i zachowanie maksimum swobody podczas wykonywania różnorodnych trików na desce. Co warte podkreślenia, tank topy Prosto nie zostały pozbawione charakterystycznych zdobień, dzięki czemu wciąż będziesz wyglądał w nich niezwykle atrakcyjnie.