galanteria skórzanaGalanteria skórzana jest nadal chętnie wybierana przez osoby, które doceniają wysoką jakość torebek czy portfeli, wykonanych ze skóry. I chociaż obok skór licowych projektanci sięgają również po miękką skórę koźlą, która idealnie się sprawdza w przypadku rękawiczek, to spora część kobiet wybiera wyroby skórzane także ze względu na ich wytrzymałość.

Wśród wielu modeli skórzanych torebek można znaleźć zarówno niewielkie kopertówki, czasem dodatkowo wykończone odpinanym paskiem, jak i kuferki, wygodne torby z długimi rączkami, które można nosić także na ramieniu, aż po klasyczne listonoszki, choć aktualnie nieco mniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Także kolorystyka pozwala na dobranie idealnej torebki do pracy czy na co dzień - obok skór czarnych i w różnych odcieniach brązu pojawiły się torebki wielokolorowe.

Podobnie bogaty wybór zapewniają skórzane portfele. Tutaj oprócz koloru i dodatkowych zdobień ważne jest, aby dobrać portfel do własnych wymagań. Do wyboru są zarówno portmonetki na bilon, jak i portfele przeznaczone do noszenia kart płatniczych i banknotów.

Wybór stylowego skórzanego paska również nie powinien dostarczać dodatkowych problemów. Takie paski można dopasować pod względem ich szerokości, wielkości klamry oraz zdobień do noszonych ubrań.

Wpis powstał dzięki uprzejmości www.mcklein.pl, ekspertów w dziedzinie galanterii skórzanej.