Bardzo często przy różnorakich okazjach stajemy przed niełatwym dylematem – jaki prezent sprawić ukochanej osobie? Kolacja przy świecach jest dzisiaj postrzegana jako jedna z najbardziej romantycznych chwil, przez co może być bardzo udanym prezentem. Dlatego też, warto postarać się przy jej organizacji, aby móc oczarować ukochaną osobę. Poza samymi podawanymi potrawami, warto zadbać o odpowiedni wystrój jadalni, co tylko podkreśli wyjątkowość tej kolacji.

Romantyczna kolacja nie obędzie się bez świecznika

Rzecz jasna, najważniejszym elementem wystroju będą świece, które zalecamy umieścić w specjalnym świeczniku. Dostępne w sklepach z dekoracjami i artykułami do domu jak birdsoflove.pl świeczniki są dopasowane do określonego typu świec, dlatego też przez ich zakupem, warto sprawdzić jaki rodzaj świec może być wykorzystany w naszym świeczniku. Poza standardowymi długimi świecami, niedawno dużą popularność zdobyły tzw. tealighty, czyli niewielkie okrągłe świeczki. Wybór konkretnego rodzaju świeczek zależy jedynie od naszego gustu – jeśli preferujemy tradycyjne piękno, warto wybrać standardowe długie świece; jeśli jesteśmy zwolennikami nowoczesności oraz innowacyjnego wyglądu, świecznik na tealighty będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.

Bezpieczne rozwiązanie - tealighty

Jakie są korzyści zastosowania poszczególnych typów świec? W przypadku tealightów nie możemy liczyć na tak efektowne światło, jak to wydzielane ze standardowych świec. Dla przeciwwagi, tealighty są o wiele bardziej praktycznych rozwiązaniem, a jedną z ich zalet jest niewydzielanie spływającego wosku, co zapobiegnie rozlaniu się wosku po stole. Co więcej, na rynku dostępne są różne rodzaje tealightów (np. aromatyzowane świece), co tylko doda wyjątkowości tej romantycznej chwili.