Wyrażanie siebie przez kolory jest czymś naturalnym. To właśnie nasze upodobania powodują, że ubieramy się czasem na czarno, czasem biało lub też nosimy na sobie wszystkie kolory. Jednak każdy sezon przynosi nam nowe barwy, które wyznaczać będą trendy. Oto kilka kolorów, na które ja stawiam tej zimy!

Granat

Sądzę, że granat jest moim kolorem numer jeden. Jest bardzo elegancki, dlatego najlepiej widzę go na płaszczach lub sukienkach. Warto również podkreślić, że granat jest ponadczasowy, zawsze będziemy nosić ubrania o tej barwie. Granatowe mogą być także dodatki: berety, rękawiczki, szale lub torebki. Z czym go łączyć: najlepiej z czernią, ta także zawsze jest elegancka, więc te dwa kolory będą świetnie się dopełniać.

Szary

To mój kolejny ulubiony kolor i wcale nie uważam, że jest nudny, podobnie zresztą jak projektanci mody! Szare swetrzyska, dodatki, spódnice i płaszcze – każdy element garderoby może mieć ten kolor! Szary jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wszystkiego, dlatego łatwo go łączyć z innymi ubraniami. Szare ubrania mogą stanowić swego rodzaju bazę.

Czerwień

To chyba trzeci w kolejności kolor tego sezonu. Fashionistki głównie polują na czerwone kozaki lub botki. Tu jednak należy uważać, ponieważ czerwień to bardzo wymagający kolor. Bardzo łatwo można stracić umiar. By stylizacja wyglądała elegancko i praktycznie, możemy postawić na jeden czerwony akcent, np. w postaci wspomnianych już butów lub apaszki czy płaszcza.

para

Czerń

Kolor czarny chyba nigdy nam się nie znudzi. Coraz chętniej po niego sięgamy, a total black look oceniany jest bardzo dobrze! Czarny to też kolor niezwykle elegancki i wkładać go możemy na przeróżne okazje. Czarne stylizacje są naprawdę na topie, jednak należy pamiętać, że barwa ta połączona może być z dowolnym kolorem. Bardzo łatwo jest zestawić czarny z jakimkolwiek elementem garderoby, dlatego ubrać w tym kolorze nie brakuje w mojej szafie. Warto jednak pamiętać, że wybierając wszystkie czarne ubrania, powinny one mieć ten sam odcień, wówczas efekt będzie zjawiskowy! A Wy jakie kolory lubicie najbardziej?