W dzisiejszych czasach delikatne poprawianie swojej urody stało się już normą. Wizyty u kosmetyczki nie są odczytywane jako wyraz próżności, a standardowy przejaw dbania o siebie. Inaczej też podchodzi się do zabiegów, które mają na celu lekką modyfikację wyglądu i poprawienie natury. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym z nich.

Powiększanie ust

powiększanie ustNiektórzy są niezbyt pozytywnie nastawieni wobec tego zabiegu, ponieważ kojarzy on im się z widocznymi czasem jaskrawymi przypadkami przesadzenia z substancjami wstrzykiwanymi w usta. Jak zdradził nam jednak specjalista medycyny estetycznej, który wykonuje powiększanie ust w Bielsku-Białej, efekty kaczego dzióbka czy pontonu, jak to nazywają niektórzy, są zwykle efektem błędów w sztuce, albo nieodpowiedzialności samych klientek, które decydują się na wstrzyknięcie więcej niż jednej ampułki preparatu wypełniającego naraz. Zazwyczaj robią to też podczas wizyt u kilku różnych lekarzy, ponieważ żaden odpowiedzialny specjalista nie wykonałby zabiegu z paroma ampułkami u jednej pacjentki. Dużą zaletą poprawnie przeprowadzonego zabiegu, jak mówi, jest uzyskanie nie tylko subtelnego powiększenia, ale także znacznego nawilżenia ust, dlatego niektóre z pacjentek decydują się na ten zabieg zimą, żeby zapobiec pierzchnięciu warg. Modelowanie i powiększanie ust w Bielsku-Białej wykonuje się przez cały rok, dlatego na zabiegi te można decydować się praktycznie w każdym momencie.

Usuwanie zmarszczek laserem

Równie wielką popularnością co powiększanie ust, cieszy się laserowe usuwanie zmarszczek – opowiada nasz specjalista. Wiele z pań, które przekroczyły czterdziesty rok życia, a które posiadają piękną, gładką cerę, to właśnie nasze klientki – tłumaczy. Czasami tak dobry wygląd to kwestia genów i sprzyjających warunków, między innymi diety, ćwiczeń i czystego środowiska, ale przeciętna kobieta musi pogodzić się z tym, że już po trzydziestym roku życiu na jej twarzy najprawdopodobniej pojawią się ślady starzenia. Zapobiec ich widoczności można jednak przy pomocy odpowiednio dobranego lasera. Zabiegi tego typu nie kosztują zbyt wiele w porównaniu do efektów, jakie są uzyskiwane.