Coraz popularniejsze staje się organizowanie przyjęć z okazji kolejnej rocznicy ślubu. I to wcale nie jest powtarzanie przysięgi małżeńskiej w kościele podczas uroczystej mszy, ale tańce do rana przy odpowiedniej muzyce, która przywodzi na myśl wspomnienia pary, które obchodzi kolejne lecie. Razem z najbliższą rodziną i znajomymi taka impreza przeradza się w mini wesele po latach.

Takie zabawy są zazwyczaj tańsze od prawdziwego wesela, jednak i tak trzeba poświęcić na nie trochę więcej pieniędzy. Zaproszenie gości i znajomych nie odbywa się już tak oficjalnie i uroczyście, ale sam przebieg przyjęcia może być różny.

Na imprezie z okazji rocznicy ślubu nie zabraknie jedzenia i alkoholu, w końcu mini wesele po latach należy świętować odpowiednią ilością przysmaków oraz wina. Wszyscy życzyli dobrze młodej parze, a teraz to życzenia się spełnia, więc należy wspólnie się cieszyć. Tradycją staje się już nie tylko pierwszy taniec przy ulubionej piosence, ale taniec do piosenki, która przywodzi na myśl najwięcej najpiękniejszych wspomnień. A w tym pomoże odpowiedni zespół coverowy.

Stare przeboje oraz hity, które „młodej parze” towarzyszą od zawsze to świetny pomysł na imprezę. Są pary, które nawet przebierają się za ulubionych bohaterów ze starych filmów i przy muzyce, o którą zadba zespół coverowy, tańczą do kawałków, które są im bliskie.

Szalone urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, śluby i wesela to nic, nadchodzi era rocznic, które niedługo będą tak modne jak przyjęcia rozwodowe! Prezenty, goście i wielka impreza do rana, to najnowszy trend na wspólne świętowanie kolejnego wspólnego roku razem.