W swojej szafie każda kobieta ma ich co najmniej kilka. Mowa tutaj o butach i torebkach. I jedne i drugie dobiera się na okazję i charakter planowanego wyjście. A gdyby tak zminimalizować ilość butów, a zwłaszcza torebek do minimum i znaleźć uniwersalny model, który będzie pasował do wszystkiego?

Najpierw uporządkuj swoją garderobę

Niemożliwe? A jednak jest to do zrobienia. Zastanów się ile w swojej szafie masz rzeczy niepotrzebnych, których być może już więcej nie założysz. Trzymasz je z sentymentu, albo z myślą: „to się kiedyś przyda”. To „kiedyś” tak naprawdę nigdy nie nadchodzi, a Ty trzymasz ubrania, które są balastem. Porządki to nie tylko wycieranie kurzów i odkurzanie. Spokój ducha możesz osiągnąć też przez uporządkowanie swojej przestrzeni, a zwłaszcza szafy. Gdy już zaczniesz, to zobaczysz jakie to proste. Ubrania, buty, torebki. Jest na pewno w Twojej szafie elementów garderoby, których już nie założysz. Do dzieła! Niech z Twojej szafy zniknie niepotrzebny balast. Potem można zabrać się za szykanie rzeczy uniwersalnych.

Idealna torebka uniwersalna

Torebka ze skóry naturalnej to jedna z uniwersalnych torebek – o ile odpowiednio dobierzesz ją pod względem wzoru i koloru. Jej podstawową zaleta jest wysoka jakość . To prawda, trzeba za nią nieraz dużo więcej zapłaci, ale pomyl ile w Twojej szafie jest (było) torebek, które kupiłaś przy okazji, skuszona niska ceną i ładnym wyglądem. Takie torebki po krótkim czasie tracą na fasonie i szybko ulegają zniszczeniu. Torebka skórzana wysokiej jakości producenta posłuży Ci przez długie lata. Najbardziej uniwersalna torebką jest ta w kolorze czarnym i o wielkości mieszczącej A4. Z uchwytami do ręki, ale także z dopinanym paskiem. Pozbawiona mnogości ozdobników, ale za to posiadająca funkcjonalne wnętrze. Subtelna w swoim kroju, ale niepozbawiona nowoczesnej i modnej formy. Taka torebka istnieje i będzie idealna na każdą okazję. Producenci renomowanych firm galanteryjnych stawiają na jakość, ale i współczesny design odpowiadający gustom każdej kobiety. Przez to można powiedzieć, iż tworzą oni torebki uniwersalna, ale przy tym eleganckie i nowoczesne. W swojej garderobie możesz mieć na przykład dwie uniwersalne torebki: jedna większą i druga mniejszą na małe wyjścia. Nie odpowiada Ci kolor czarny? Uniwersalizm oddany jest także w kolorze kremowym, szarym i granatowym. Dobrze sprawdza się także mix tych barw. Sama dobrze wiesz, że nie potrzebujesz kilkunastu torebek ale maksymalnie trzy, które będą odpowiednich rozmiarów i które sprawdzą się w każdej okazji. Zainwestuj, ale kup torebkę ze skóry, która będzie modna i trwała przez wiele lat.