Oryginalne trampki Vans Old Skool cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników na całej kuli ziemskiej. Cenione przede wszystkim za niekwestionowaną wygodę, bezpretensjonalny look oraz niebywały komfort psychiczny. Nic zatem dziwnego, że są jednymi z najpopularniejszych fasonów obuwia sportowego. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedstawicieli płci męskiej, dla których odpowiednie wyważenie między komfortem i wygodą pozostaje na równi z potrzebą prowadzenia aktywnego trybu życia. W ofercie znajdziemy modne Vans Slip On pozbawione sznurówek, Vans Authenic czy Vans Era. Ogromna różnorodność, zarówno kolorystyczna, jak i wzornicza, pozwoli dobrać model idealny.

Vans Old Skool

Moda uliczna

Vans Old Skool niejednokrotnie jest łączona z kulturą streetwear. Wszystko z uwagi na nowatorską podeszwę, która idealnie przylega do deskorolki, dzięki czemu staje się obiektem zainteresowania dla surferów czy skateboarderów. Białe, o gumowej podeszwie „Vansy” na stałe wpisały się w kanony mody ulicznej. Co sezon pojawiają się w nowej odsłonie kolorystycznej, a także w wersjach limitowanych – dla prawdziwych koneserów tejże marki.

Jakość i modny wygląd

Vans Old Skool zapewniają wysoką jakość wykonania, a także ciekawe, nawiązujące do aktualnych trendów modowych, wzornictwo. I to nie tylko w zakresie obuwia, ale również odzieży. Na przestrzeni lat uzupełnieniem asortymentu są nie tylko ubrania na co dzień, ale również przeznaczone do surfingu czy snowboardu. Odzież basic obejmująca T-shirty, dwukolorowe bluzki z długim rękawem czy bawełniane chinosy jest kontrastującym tłem dla kolekcji o bardziej wyszukanym designie, w których wyrazista kolorystyka i ciekawe nadruki stanowią o podstawowych cechach charakterystycznych.