Lubiam to znana włoska marka odzieżowa, która swoje początki datuje na 1911 rok. Założona przez Luigia Bianchia, który zasłynął z nowatorskich projektów garniturów męskich. Choć od chwili powstania do dnia dzisiejszego upłynęło wiele lat, nie mniej jednak do dziś firma zarządzana jest przez rodzinę Luigia. Obecnie pieczę sprawują synowie oraz kuzyni Bianchia.

Nieskrywane zamiłowanie do krawiectwa, sztuka wymyślania i wyszukiwania nowych wzorów, w połączeniu z olbrzymim entuzjazmem przełożyła się na sukces marki. Każda wypuszczona do sprzedaży kolekcja wzbudzała w klientach to samo skojarzenie – jakość i precyzja wykonania sygnowana metką „Made In Italy”. I choć w 2011 roku firma świętowała stulecie swojego istnienia, nie mniej jednak nie spoczęła na laurach, nieustannie wyszukując ciekawe elementy, które mogłyby znaleźć się w kolejnych kolekcjach.

Odzież marki Lubiam zasłynęła również z powodu odważnych krat, utrzymanych w modnych kolorach, wzbogaconych finezyjnymi printami. Do tego brak podszewek oraz innych ciężkich wstawek, które bezsprzecznie symbolizują styl Smart Casual dla panów. I choć w modzie pojawiło się już wiele, marka nadal poszukuje innowacyjnych, jeszcze nieodkrytych przez nikogo pomysłów, które stałyby się źródłem inspiracji do projektowania kolejnych ubrań. 100 lat istnienia w branży odzieżowej zobowiązuje. Podobnie zresztą jak głęboko zakorzeniona opinia, co do tego, że Lubiam to światowa, ustabilizowana, ceniąca się dużym doświadczeniem marka, która nieustannie dąży do nowych ideałów.

Każdy, kto bliżej przyjrzy się odzieży marki Lubiam, szybko zrozumie, że ich projekty wykraczają znacznie dalej poza przyjęte podstawowe standardy. Długa historia marki, jej interesująca przeszłość oraz obecna w licznych projektach nowoczesność stanowi tego najlepszy przykład. Męskie garnitury cieszą się zatem tak dużym zainteresowaniem nie tylko z uwagi na zastosowanie luksusowych materiałów, ale również dlatego, że są idealnie dostosowane do sylwetki. Z uwagi na swoją personalizację, pozwalają na lepsze odzwierciedlenie potrzeb i oczekiwania swoich użytkowników.

Godnym podkreślenia jest również sposób produkcji poszczególnych ubrań. Lubiam to współcześnie słynna marka produktów, która zdobyła popularność nie tylko z uwagi na wyjątkową linię produkcyjną, ale również na zastosowanie tradycyjnych metod krawieckich. Odzież wykonywana jest ręcznie przy użyciu specjalnych maszyn, w sposób bardzo podobny do tego, w jaki były tworzone na początku działalności firmy.