Coco Chanel, uważana za ikonę światowej popkultury, to jedna z najważniejszych postaci świata mody. I jest to osoba, która jako pierwsza i jedna z nielicznych miała rzeczywiście tak istotny wpływ na to, co się nosi. Nie tylko przez jeden sezon,  ale przez długie lata, aż do dzisiejszych czasów. To prawdziwy fenomen, a najczęstsze skojarzenia z tą postacią to przede wszystkim  kultowe perfumy (szczególnie rozpropagowane przez Marylin Monroe Chanel no.5), mała czarna sukienka, pikowane, eleganckie torebki, oraz stylowe kostiumy z nieodłącznymi perłami.

Zainspiruj się Chanel

Warto czerpać ze stylu Coco Chanel, ponieważ jest to moda, która prawdopodobnie nigdy się nie zestarzeje. A jeśli nie stać nas na oryginalne produkty tej marki, cóż… z pewnością znajdziemy wiele takich, które dosyć wyraźnie z niej czerpią. Zaciera się tu granica między inspirowaniem się, a podróbką. I o ile wybrana przez nas torebka, kostium, czy dowolny dodatek nie zawiera przekształconego słynnego logo tego domu mody, to możemy próbować wprowadzać do swojej garderoby takie elementy. Słynne torebki skórzane z pikowaniami czy żakiety- pudełka posiadają w swojej ofercie prawie wszystkie modowe marki.

Torebki w stylu Chanel

stylowa torebka skórzana

Spośród wszystkich modowych odkryć najwięcej emocji budzą chyba markowe torebki Chanel. Oryginały kosztują jednak krocie. Od pewnego czasu można jednak znaleźć wiele modeli nimi inspirowanych, niekoniecznie wyglądających jak tania podróbka. Takie torebki mają w swojej ofercie nawet bardzo znane marki. Przykładowo w ofercie sklepu Wojewodzic, dostępnej pod adresem  https://sklep.wojewodzic.com.pl, znajduje się niejedna skórzana torebka, która śmiało pasowałaby do kostiumów w stylu Chanel. Modele na łańcuszkach czy z pikowaniami, małe kopertówki i duże torby na zakupy prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie dostępne są w przystępnych cenach, biorąc pod uwagę materiał z jakiego są wykonane. Najbardziej atrakcyjne oferty kryją się w dziale outlet z torebkami – znajdziemy tam ostatnie egzemplarze z poszczególnych serii, które pozwalają cieszyć się produktami, jakich nie ma nikt inny. Podsumowując, nie musimy wydawać fortuny, żeby ubrać się w stylu Coco Chanel. Również torebki w jej stylu, wyglądające bardzo atrakcyjnie i elegancko, dostępne są w ofercie wielu innych firm. Niektóre z nich można kupić nawet w internetowych outletach. Warto polować na takie okazje, dzięki którym można niskim kosztem stworzyć ponadczasową bazę do swojej garderoby. Dodatki takie jak skórzane torebki z dobrych materiałów z pewnością posłużą nam przez lata.